macakizi 2 Takipçi | 4 Takip
Kategorilerim

Kategori Adı Giriniz

Parfümler.

Diğer İçeriklerim (13)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (2)
30 04 2013

Avon Parfümleri

Avon Parfümleri |  görsel 1

1- Wish of Happinies : Parfüm meyveli sıcak bir koku. Merak edip baya bir önce almıştım dibinde birazcık kalmış. Beni bağlayan inanılmaz bir koku değil açıkçası. Çiçeksi-meyveli bir koku. Kalıcılığı çok kötü. 15-20 dakika içinde uçuyor. Hissedilir derecede tatlı limon ve portakal çiçeği notası var bu parfümde. Enerjik bir koku. Yaz ayları için uygun.

2- Little Black Dress: Vanilya, misk, hanımeli ve kayısı çiçeği, sandal ağacı, gardenya, ylang ylang. Oryantal bir koku. Bu kokuya çirkin diyen birini henüz görmedim. Her zaman çok sevilen ve Avon'un en çok satan kokularından biri olmuştur. İçerisinde hissedilir derecede vanilya kokusu var. Beni cezbeden tarafı bu olmuştu. Ve görüldüğü gibi bitirmişim. :) Hoş bir koku fakat bir daha alır mıyım , sanmıyorum. Avon parfümlerine oranla bu parfüm bir tık daha kalıcı. Kış ve sonbahara yakıştırıyorum ben bu parfümü.

3-Slip İnto: Oryantal ve kadınsı bir koku. Ama oryantal olmasına rağmen ağır değil aksine hafif. Diğer Avon parfümlerinden farklı bir kokusu olduğunu düşünüyorum. Çiçeksi. İçlerinde en sevdiğim kokudur kendileri.

4- Wish of Love: Tatlı tatlı tatlı. Bu koku başka nasıl tarif edilebilir ki?! O kadar fresh ve tatlı ki... "Yok ben ağır kokulardan hoşlanıyorum" diyenler bile en azından bir kere denemeliler. Tam yazlık bir koku. Bu da kalıcılık konusunda inanılmaz kötü ama yine de benim zaman zaman aradığım bir kokudur bu yüzden evden eksik etmiyorum bitmişse alıyorum. Koltuk altı bölgenize bile sıksanız yeterli. Kıyafetlerimin koltuk altı tatlı tatlı kokuyor o yüzden de biraz bağımlısıyım bu kokunun. :D Yaz aylarında ter kokusunu bastıran roll on keşfetmedim ama roll on'dan daha iyi bir parfüm keşfettim. :) İkinci şişem bu. Üçüncüsü de yakında gelecek.

491
0
0
Yorum Yaz